Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Metoda S.A.F.E.R.

Transplantacja / przeszczep / implantacja włosów technologią S.A.F.E.R.

Przez wiele lat stosowano metodę polegającą na wycięciu paska skóry z włosami, który następnie dzieliło się na pojedyncze cebulki i wszczepiano w miejsce pozbawione włosów. Wycięcie skóry z owłosionej części głowy pozostawiało bliznę a czas rekonwalescencji trwał nawet do kilku tygodni oraz obarczony był wysokim ryzykiem.

Klinika Zawodny Estetic przeprowadza zabiegi metodą S.A.F.E.R od 2013 roku. S.A.F.E.R. System S.A.F.E.R. (Suction Assisted Follicular Extraction and Reimplantation: wspomagana podciśnieniowo ekstrakcja i implantacja włosów) to opatentowana technologia bazująca na znanej już metodzie FUE (Follicular Unit Extraction – ekstrakcja pojedynczych mieszków włosowych) znacznie usprawniła proces transplantacji włosów.

Więcej informacji na stronie: przeszczepwlosow.szczecin.pl

Zalety:

Zabieg transplantacji/implantacji prowadzony jest z wykorzystaniem urządzenia opracowanego przez francuską firmę Medicamat –światowego lidera w obszarze automatyzacji przeszczepu włosów. Urządzenie umożliwia przeszczep pojedynczych zespołów mieszkowych. Zaletą technologii jest maksymalne zminimalizowanie ryzyka uszkodzenia włosa oraz włosów sąsiadujących.