Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Aqua 21 – ZABIEG INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY

Reguluje gospodarkę wodną skóry suchej i doskonali jej system irygacyjny. Optymalnie nawadnia skórę właściwą i naskórek. Delikatnie złuszcza i odnawia, uelastycznia, uodparnia, działa przeciw utleniająco i chroni. Efektem jest młodsza, bardziej promienna, miękka i nawilżona skóra.

aqua21
Producentowi udało się pobudzić biosyntezę akwaporyn, dzięki oczyszczonemu wyciągowi z fiołka trójbarwnego. W rezultacie stworzono nową serię kosmetyczną, zdolną do optymalizowania poziomów wody w skórze i sprawiającą, że skóra wygląda promienniej, zyskuje większą miękkość i kompletne nawilżenie. Zabieg intensywnie nawilżający, AQUA21, łącząc oczyszczony wyciąg z fiołka trójbarwnego z innymi składnikami aktywnymi, utrzymuje właściwy poziom akwaporyn i optymalizuje cyrkulację wody. Dzięki temu skóra zachowuje dobre poziomy nawilżenia.

Cele:

Składniki:

Wyciąg z fiołka trójbarwnego, Witamina E, Papaina, Olej z jojoby, NMF (NATURALNY CZYNNIK NAWILŻAJĄCY), Kwas hialuronowy, Kolagen, Ceramid 3.

Seria:

5 zabiegów- dwa zabiegi w tygodniu (pierwsze 2 tygodnie) + 1 zabieg (trzeci tydzień)

Kuracja podtrzymująca: 1 zabieg tygodniowo przez 5 tygodni.

fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję