Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

CellVitale Hydratant – ZABIEG DEDYKOWANY DLA CERY ODWODNIONEJ

Bez tytułu

NAWILŻANIE I ROŚLINNE KOMÓRKI MACIERZYSTE

Podstawa dla zdrowia skóry

Unikalny zabieg sformułowany specjalnie dla skóry odwodnionej, okazującej pierwsze oznaki utleniania się komórek. Jego celem jest przywracanie równowagi w warstwie hydrolipidowej i – co ważniejsze – zapobieganie transepidermalnej utracie wody oraz maksymalne jej zabezpieczenie w skórze.

CELL VITALE HYDRATANT SELVERT THERMAL- unikalna, nawilżająca koncepcja pielęgnacji skóry.

Specjalne działanie połączenia komórek macierzystych różanecznika alpejskiego z dokładnie dobranymi składnikami aktywnymi, wzmocnione przez dodatkowe natlenienie, kojenie i działanie przeciwutleniające za pomocą oligoelementów z kilku najlepszych na świecie wód termalnych. Komórki macierzyste skóry- z racji intensywnego działania regenerującego- odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu jej młodego wyglądu. Upływający czas i agresje środowiskowe powodują spowolnienie aktywności tych komórek i w ten sposób przyczyniają się do utraty jędrności i gęstości skóy. W wyniku tego procesu zaczynają pojawiać się oznaki starzenia skóry.

By zapobiec temu procesowi, szwajcarscy naukowcy pracujący dla marki SELVERT THERMAL opracowali CELL VITALE – bazujący na wyciągu z roślinnych komórek macierzystych.

CELL VITALE jest doskonałym sprzymierzeńcem w przywracaniu twarzy jej piękna i blasku.

Bez tytułu1

 

 

Składniki: Woda termalna, Witamina C, Porowate mikrosfery skrobi, Oligoelementy (Mg, Zn, Mn, Cu, Co), Komórki macierzyste z różanecznika alpejskiego (rododendron), Bromelaina, Biodynes® TRF® (czynnik oddychania tkanki)

 

Seria:

5 zabiegów- dwa zabiegi w tygodniu (pierwsze 2 tygodnie) + 1 zabieg (trzeci tydzień)

Kuracja podtrzymująca: 1 zabieg tygodniowo przez 5 tygodni.

fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję