Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Bony upominkowe

Szukasz nietuzinkowego prezentu dla bliskiej Ci osoby ? Oferujemy bon upominkowy, który z pewnością będzie trafnym wyborem. Istnieje możliwość wybrania dowolnego zabiegu bądź podarowania bonu na określoną kwotę do wykorzystania w naszej Klinice. Elegancka forma prezentu zadowoli najbardziej wymagającą osobę. Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty.

Regulamin bonów

1) Bon Upominkowy ważny 3 miesiące od daty zakupu wskazanej na Bonie – w tym okresie należy skorzystać z Usług na podstawie zakupionego Bonu. Po upływie terminu ważności Bonu Upominkowego, niewykorzystana wartość Bonu przepada.
2) Bon Upominkowy może być wykorzystany podczas jednej lub kilku wizyt. Przy umawianiu się na wizytę należy poinformować, że korzysta się z Bonu Upominkowego i podać jego numer.
3) Warunkiem skorzystania z Usług Estetic na podstawie Bonu Upominkowego jest jego okazanie w recepcji przed skorzystaniem z Usługi.
4) Bon Upominkowy wystawiony na określone Usługi, może zostać zamieniony na inną/inne Usługi o wartości wskazanej na Bonie. Istnieje możliwość dopłaty do Bonu Upominkowego.
5) Bony Upominkowe nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce z Bonów Podarunkowych, które opiewają na kwotę wyższą niż wartość wykorzystanych Usług.

W zakresie nieuregulowanym, do zasad świadczenia Usług objętych Bonem Upominkowym stosuje się obowiązujący w Estetic Regulamin Świadczenia Usług dostępny na stronie www.klinikazawodny.pl oraz w Placówce Estetic.

fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję