Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Endermologia — dla szczupłej, zgrabnej sylwetki

Endermologia to specjalny masaż, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Za sprawą tego zabiegu można nie tylko pozbyć się cellulitu, ale również polepszyć efekty odchudzania i wymodelować sylwetkę. Zabiegi z zakresu endermologii wykonywane są nie tylko na ciało, ale i na twarz w celu m.in. poprawy konturów.

Na czym polega endermologia?

Endermologia jest to masaż połączony z podciśnieniem, którego celem jest uaktywnienie metabolizmu tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia. Za sprawą stymulacji tkanek w celu aktywowania produkcji włókien kolagenowych ciało staje się bardziej jędrne, elastyczne i odmłodzone. Co więcej, endermologia wykonywana jest w celu leczenia bólów mięśniowych, bólów kręgosłupa czy dolegliwości reumatycznych. Sprzyja również szybszemu usuwaniu toksyn z organizmu.

Specyfika zabiegów z zastosowaniem metody Endermologie®

W Klinice Zawodny wykonywane są zabiegi endermologii metodą Endermologie®. Przeprowadzany jest nieinwazyjny endomasaż tkanki łącznej i mięśniowej w celach estetycznych, sportowych i terapeutycznych. Stosuje się przy tym innowacyjne urządzenie Cellu M6 Endermolab o wszechstronnych właściwościach. Oprócz ujędrnienia skóry, zredukowania cellulitu oraz modelowania sylwetki zabiegi z zakresu endermologii mogą sprzyjać regeneracji powysiłkowej, wspomagać leczenie mięśni, wiązadeł i ścięgien, a także przygotowywać mięśnie, powięzie, ścięgna i wiązadła do wysiłku.

Cellu M6 Endermolab stosowany w Klinice Zawodny to nowoczesny system firmy LPG, który wykorzystuje technikę stymulacji komórek na zasadzie mechanotransdukcji. Proces ten prowadzi do przekształcenia bodźca mechanicznego w aktywność chemiczną zachodzącą we wnętrzu komórki.

Zabieg Endermologie® jest bezbolesny i nie wymaga specjalnego przygotowania. Masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, który dodatkowo sprzyja osiągnięciu oczekiwanych efektów. Aby uzyskać optymalne rezultaty, zaleca się od 10 do 20 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu. W czasie kuracji należy zdrowo się odżywiać, regularnie wykonywać ćwiczenia fizyczne oraz wypijać ok. 2,5 l wody dziennie.

fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję