Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Nietrzymanie moczu

Laser MonaLisa Touch – ginekologia estetyczna – wysiłkowe nietrzymanie moczu

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonuje lekarz specjalista ginekologii i położnictwa Małgorzata Jasiek-Uzar.

Nietrzymanie moczu to problem wstydliwy, dlatego też często pomijany milczeniem. Wysiłkowe nietrzymanie moczu może objawiać się mimowolnym oddawaniem moczu podczas kichania, kaszlu czy wysiłku spowodowany nagłym wzrost ciśnienia w jamie brzusznej. Początkowo może pojawić się przy intensywnym wysiłku fizycznym a stopniowo może nawet zaistnieć przy codziennej czynności takiej jak chodzenie. Problem wysiłkowego nietrzymania moczu wynika zazwyczaj z osłabienia mięśni dna miednicy oraz rozciągnięcia ścian pochwy. Ta dolegliwość może skutecznie uniemożliwić prawidłowe funkcjonowanie oraz sprawiać dyskomfort.

Bezinwazyjnym rozwiązaniem tego typu problemu jest zabieg laserowy MonaLisa Touch. W chwili obecnej jest to jedna z najbardziej nowoczesnych i bezpiecznych metod.

Mechanizm i zasada działania lasera MonaLisa Touch:

Zabiegi nie wymagają przygotowań, wystarczy konsultacja lekarza ginekologa i aktualne badanie cytologiczne. Zabieg jest bezbolesny i trwa zaledwie kilka minut. Już kilka dni po procedurze pacjentka może wrócić do aktywności seksualnej.  Indywidualne potrzeby pacjentki decydują o ilości przeprowadzonych zabiegów. Czasem wystarczy jednorazowa procedura dla osiągnięcia satysfakcjonującego efektu.

Więcej informacji na stronie:
www.ginekologia-estetyczna-szczecin.pl

Korzyści wynikające z zabiegu MonaLisa Touch:

  • metoda jest małoinwazyjnazyjna,
  • zabieg nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji,
  • zabieg jest bezbolesny,
  • niskie ryzyko powikłań po zabiegu.

Przebieg zabiegu

Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu za pomocą lasera MonaLosa Touch pozwala na fototermiczne, nieablacyjne obkurczenie pochwy. Laser powoduje wzmocnienie ścianek pochwy, powięzi wewnątrzmiedniczej oraz obszar ujścia cewki moczowej. Wiązka laserowa stymuluje włókna kolagenowe śluzówki, co w efekcie prowadzi do ich namnażania i wzmocnienia. Efektem jest obkurczenie tkanek poddanych zabiegowi, co przywraca prawidłowe funkcjonowanie cewki moczowej.

fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję