Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Rehabilitacja po porodzie

Laser MonaLisa Touch – ginekologia estetyczna- rehabilitacja po porodzie

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonuje lekarz specjalista ginekologii i położnictwa Małgorzata Jasiek-Uzar.

Współczesna ginekologia estetyczna dysponuje wieloma sposobami, mającymi na celu poprawę wyglądu, funkcjonowania jak i samopoczucia kobiet. Liczne, trudne lub zabiegowe porody mogą nieść za sobą zmiany w sferze intymnej. Nietrzymanie moczu, nieatrakcyjny wygląd anatomiczny czy też rozluźnienie zespołu tkanek pochwy to problemy z którymi coraz częściej mierzą się młode mamy. Zmieniające się potrzeby , rosnąca świadomość sprawia, że kobiety coraz częściej sygnalizują o doskwierających im problemach.

Mechanizm i zasada działania lasera MonaLisa Touch:

Problemy związane z okresem po porodzie

Zabiegi nie wymagają przygotowań, wystarczy konsultacja lekarza ginekologa i aktualne badanie cytologiczne. Zabieg jest bezbolesny i trwa zaledwie kilka minut. Już trzy dni po procedurze pacjentka może wrócić do aktywności seksualnej.  Indywidualne potrzeby pacjentki decydują o ilości przeprowadzonych zabiegów. Czasem wystarczy jednorazowa procedura dla osiągnięcia satysfakcjonującego efektu.

Więcej informacji na stronie:
www.ginekologia-estetyczna-szczecin.pl

Korzyści wynikające z zabiegu MonaLisa Touch:

  • metoda jest małoinwazyjnazyjna,
  • zabieg nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji,
  • zabieg jest bezbolesny,
  • niskie ryzyko powikłań po zabiegu.

Przebieg zabiegu

Zabieg z użyciem lasera MonaLisa Touch powala na poprawę, przywrócenie pierwotnych funkcji kobiecych narządów. Laser emituje energię, która ogrzewa błonę śluzową pochwy oraz zawarty w jej tkankach kolagen. Wysoka temperatura sprawia, że włókna kolagenowe kurczą się do pierwotnej długości. Dodatkowo temperatura ta, stymuluje do powstania nowych włókien, co daje efekt samoregeneracji. Podczas okresu okołoporodowego może powstać również problem nietrzymania moczu. Wprowadzenie leczenia przy użyciu MonaLisa Touch polegającym na fototermicznym, obkurczeniu pochwy wpłynie na wzmocnienie ścianek pochwy, powięzi wewnątrzmiedniczej oraz obszar ujścia cewki moczowej. Czego efektem jest obkurczenie tkanek poddanych zabiegowi, co przywraca prawidłowe funkcjonowanie cewki moczowej.

fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję