Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Rewitalizacja pochwy

Laser MonaLisa Touch – ginekologia estetyczna- rewitalizacja pochwy

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonuje lekarz specjalista ginekologii i położnictwa Małgorzata Jasiek-Uzar.

W różnych etapach życia może pojawić się problem związany z uczuciem nadmiernego rozciągnięcia czy rozluźnienia pochwy. Niedogodności mogą pojawić się po porodzie naturalnym czy u kobiet, które przechodzą menopauzę (wraz z wiekiem dochodzi do zwiotczenia w związku z procesami starzenia). Tym symptomom może towarzyszyć nadmierna ilość wydzieliny z pochwy czy też brak satysfakcji z życia intymnego.

Mechanizm i zasada działania lasera MonaLisa Touch:

Zabiegi nie wymagają przygotowań, wystarczy konsultacja lekarza ginekologa i ważne badanie cytologiczne. Zabieg jest bezbolesny i trwa zaledwie kilka minut. Już trzy dni po procedurze pacjentka może wrócić do aktywności seksualnej.  Indywidualne potrzeby pacjentki decydują o ilości przeprowadzonych zabiegów. Czasem wystarczy jednorazowa procedura dla osiągnięcia satysfakcjonującego efektu.

Więcej informacji na stronie:
www.ginekologia-estetyczna-szczecin.pl

Korzyści wynikające z zabiegu MonaLisa Touch:

  • metoda jest małoinwazyjnazyjna,
  • zabieg nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji,
  • zabieg jest bezbolesny,
  • niskie ryzyko powikłań po zabiegu.

Przebieg zabiegu:

Bezinwazyjnym rozwiązaniem tego typu problemu jest zabieg laserowy MonaLisa Touch. W chwili obecnej jest to jedna z najbardziej nowoczesnych i bezpiecznych metod. Zabieg z wykorzystaniem lasera MonaLisa Tocuh umożliwia szybki proces powrotu odpowiednich właściwości ścian pochwy zarówno w aspekcie odpowiedniej redukcji rozluźnienia jak i powrotu lub polepszenia zadowolenia ze stosunków płciowych. M. in. terapia ma na celu przywracanie naturalnego pH pochwy tym samym stabilizując nawilżenie. Energia lasera działa na wnętrze oraz obszar wejścia do pochwy. Na skutek działania fototermicznego dochodzi do obkurczania się włókien kolagenowych, produkcji nowych wpływając na regenerację, rewitalizację pochwy. Zabieg pozwala na zmniejszenie obwodu pochwy, dzięki czemu doznania seksualne obojga partnerów nabierają na intensywności.

fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję