Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Rewitalizacja warg sromowych większych

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonuje lekarz specjalista ginekologii i położnictwa Małgorzata Jasiek-Uzar.

Wraz z upływem lat dochodzi do zmian zanikowych w skórze i tkance podskórnej. Konsekwencją tego procesu może być brak dotychczasowej jędrności oraz objętości w odniesieniu również do miejsc intymnych. Wargi sromowe stają się wiotkie, zmieniają kształt, tym nienaturalne wydłużają się wargi sromowe mniejsze ponieważ pozbawione są zewnętrznej ochrony. Niestety ten problem może dotyczyć kobiet w różnym wieku. Uzależnione jest to od prowadzonego stylu życia, aktualnych wahań hormonalnych, procesu starzenia się, wad genetycznych czy przebytej ciąży, porodu.

Na czym polega zabieg?

W zależności od podstawy problemu, jego zaawansowania oraz indywidualnych predyspozycji można wprowadzić terapię polegającą na:

  • uzupełnieniu niedoboru kwasu hialuronowego
    Zabieg polega na ostrzyknięciu, wypełnieniu kwasem hialuronowym. Podany na odpowiedniej głębokości spełni funkcję nawilżenia, wygładzenia oraz doda objętości.
  • uzupełnieniu ubytków przy pomocy własnej tkanki tłuszczowej
    Zabieg wypełniania własną tkanką tłuszczową w pierwszym etapie polega na pobraniu tkanki od pacjentki. Drugim etapem jest odpowiednie przygotowanie pobranego materiału do procesu implantacji. Rezultatem uzyskanego materiału jest preparat bogaty w żywotne komórki tłuszczowe oraz komórki macierzyste. Przeszczepione komórki tłuszczowe bez problemu unaczyniają się, przyjmują i zaczynają funkcjonować. Efekt wypełnienia i rewitalizacji warg sromowych jest natychmiastowy.
  • rewitalizacji przy użyciu osocza bogatopłytkowego
    Podanie osocza bogatopłytkowego uruchamia całą kaskadę procesów naprawczych, w wyniku których powstają nowe komórki nabłonka. Działanie biostymulujące wpływa na przywrócenie prawidłowego nawilżenia środkowych i głębokich warstw skóry właściwej. A co za tym idzie następuje pobudzenie produkcji kolagenu poprzez stymulacją fibroblastów.

Więcej informacji na stronie:
www.ginekologia-estetyczna-szczecin.pl

fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję