Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Klinika Zawodny

Klinikę Zawodny tworzy wykwalifikowana i wyselekcjonowana kadra lekarzy, kosmetologów, fizjoterapeutów i pielęgniarek pracująca pod czujnym okiem specjalisty dr n. med. Piotra Zawodnego. Nasze wieloletnie doświadczenie, oraz specjalistyczne szkolenia pomagają nam poszerzać i aktualizować swoją wiedzę, tak aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

W celu zapewnienia Państwu pełnego bezpieczeństwa zabiegi poprzedzane są konsultacją lekarską. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii estetycznej, flebologii, ginekologii i urologii plastycznej oraz kosmetologii wykonywane są na najnowocześniejszym sprzęcie w oparciu o najbezpieczniejsze technologie stosowane w najlepszych klinikach na świecie. Jako pierwsi w Szczecinie wprowadziliśmy innowacyjne technologie medycyny estetycznej: m.in.: laseroterapię pikosekundową Picosure i Cutera Enlighten III, Ultraformer III, Ulthera, terapię pomostową lasera frakcyjnego Encore Active Fx Deep FX, Acculift, Thermolifting Zaffiro, Vanquish, Vectus, Legato, Scizer, Accent Prime przeszczep tłuszczu i komórek macierzystych- Adivive i wiele innych.

Nasz zespół dołoży wszelkich starań by w miłej i dyskretnej atmosferze sprostać Państwa oczekiwaniom.

Najlepszą rekomendacją jest dla nas zaufanie pacjentów, którzy polecają wykorzystywane przez nas terapie a sami zostają pod naszą opieką od wielu lat.

Zapraszamy do naszej Kliniki osoby, które cenią sobie jakość, profesjonalizm i bezpieczeństwo.

fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję