Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Co Nas wyróżnia

Światowej klasy marki

Stosujemy kosmetyki i preparaty renomowanych marek. Współpracujemy z najlepszymi producentami sprzętów medycznych na świecie, posiadających niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, badania kliniczne, protokoły zabiegowe. Światowej klasy preparaty oraz kosmetyki, które stosujemy gwarantują idealne uzupełnienie zastosowanych terapii. Priorytetem dla nas jest zrozumienie potrzeb pacjenta natomiast zdobyte doświadczenie pozwala nam umiejętnie dobrać najskuteczniejsze zabiegi.

Szeroki wachlarz rozwiązań

Oferujemy Państwu szeroki zakres zabiegów z zakresu Medycyny Estetycznej oraz kosmetologii oparty o wiedzę, doświadczenie, najnowszą technologię oraz miłą atmosferę. Zajmujemy się kompleksowo terapią twarzy, w tym:  korektą zmarszczek, wypełnianiem bruzd, przywracaniem jędrności i elastyczności, nawilżeniem i rewitalizacją, poprawą kolorytu skóry (naczynia, przebarwienia, cienie pod oczami, wiotkość skóry). Niezaprzeczalnie naszą domeną jest modelowanie opadających rysów twarzy przy użyciu technologii Ulthera, AccuLift, nici chirurgicznych (Aptos, PDO First Lift, Happy Lift), przeszczep tkanki tłuszczowej oraz laserowa korekta powiek (blefaroplastyka). Wszechstronnie podchodzimy do estetyki ciała, w tym do modelowania i konturowania sylwetki, zwalczania cellulitu, likwidacji wiotkości, usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej i rozstępów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również peelingi lekarskie, mikrodermabrazję, leczenie nadpotliwości (Botox, laser AccuSculpt) a także uznane metody zapobiegania wypadaniu włosów (mezoterapia, laser frakcyjny MOSAIC wyposażony w tip bezdotykowy, terapia osoczem bogatopłytkowym, Smartlux LED). Dodatkowo, jako pierwsi w województwie zachodniopomorskim zadbaliśmy o pacjentów z problemem łysienia i poszerzyliśmy swoją ofertę o przeszczep włosów pneumatyczną metodą transplantacji włosów – S.A.F.E.R..

Naszą ofertę wzbogacają najwyższej klasy lasery w tym:

Dysponujemy także szeroką gamą urządzeń, w tym:

Różnorodność sprzętu, który posiadamy w swojej ofercie wpływa na ogromne możliwości, jakimi dysponujemy w kwestii holistycznego podejścia do pacjenta.

Dbając o komfort naszych pacjentów wprowadziliśmy procedurę pozabiegową z użyciem światła LED – SmartLux, które skraca czas regeneracji skóry po inwazyjnych zabiegach. Wszystkie proponowane przez Nas metody, zostały uznane za właściwe i bezpieczne oraz posiadają międzynarodowe certyfikaty bezpieczeństwa.

W naszej Klinice oferujemy również zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Zabiegi wykonuje lekarz specjalista ginekologii i położnictwa Małgorzata Jasiek – Uzar. Oferujemy rozwiązywanie problemów: nietrzymania moczu, związanych z okresem po porodowym, z okresem menopauzalnym, z życiem seksualnym czy estetycznym wyglądem narządów.

Komfort i bezpieczeństwo

Kwestia bezpieczeństwa jest priorytetem i dotyczy wszystkich procedur i całego zaplecza, jakim dysponuje Klinika Zawodny. Gwarancją bezpieczeństwa jest wykwalifikowana i wyselekcjonowana kadra pracująca pod okiem dr n. med. Piotra Zawodnego. Specjalistyczne szkolenia w wiodących ośrodkach krajowych jak i zagranicznych pomagają stale poszerzać i aktualizować swoją wiedzę. Bezpieczeństwo dotyczy również procedur opieki przed, w trakcie i po zabiegu oraz związanych z dezynfekcją i sterylizacją narzędzi pozabiegowych, powierzchni, środków ochrony indywidualnej czy wszelkiego rodzaju materiałów pozabiegowych.

fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję