Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Dermapen

DERMAPEN

Kondycja skóry najczęściej zdradza wiek, wpływa na wygląd i samopoczucie każdego człowieka. Niestety wraz z upływem lat skóra traci zdolność do regeneracji, staje się coraz cieńsza i sucha a w konsekwencji zaczyna wiotczeć. DERMAPEN to innowacyjne rozwiązanie stworzone z myślą o osobach, które chcą cieszyć się jędrną i napiętą skórą jak najdłużej. Niezwykły komfort, precyzja i efektywność zabiegu została potwierdzona prestiżową nagrodą za najlepsze urządzenie medyczne w kwietniu 2012 roku w Los Angeles.

dermapen1

Na czym polega zabieg?

DERMAPEN to nowa jakość w zabiegach mezoterapii. Dzięki opatentowanej technologii automatycznie pulsujących 11 igieł, każda o średnicy 0,02 milimetra pozwala na wprowadzenie substancji czynnych stosowanych w mezoterapii na określoną głębokość w skórze. Funkcja ta daje bardzo dobrą efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji w skórę, jednocześnie redukuje do minimum ból i dyskomfort pacjentów. Nakłuwając skórę, powodujemy mikrouraz skóry, który stymuluje ją do samoleczenia i uruchamia intensywne procesy regeneracyjne.

dermapen2

Technologiia wibrujących igieł DERMAPEN jest jedną z bardziej efektywnych i bezpiecznych metod stosowanych w mezoterapii. Zabieg skraca również znacząco czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,5 mm do 2,5 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu – inaczej niż w przypadku np. dermarollerów.

Dla kogo polecany jest zabieg?

Zabieg wykonany przy użyciu DERMAPEN jest alternatywą dla każdego pacjenta, którego cechuje obniżony próg wrażliwości na ból i który obawia się zabiegów klasyczną metodą mezoterapii.

Częstotliwość zabiegów:

DERMAPEN daje najlepsze efekty przy zastosowaniu serii zabiegów, wykonywanych w określonych przerwach. Ilość potrzebnych zabiegów może być różna (w zależności od rodzaju problemu). Optymalne efekty uzyskuje się po wykonaniu serii: po pierwszym zabiegu kolejny za 2 tygodnie, następnie 3-4 zabiegi co miesiąc.

Urządzenie Dermapen posiada certyfikat FDA oraz CE.

Efekty po zastosowaniu terapii DERMAPEN

 • regeneracja skóry
 • spłycenie blizn potrądzikowych
 • niwelowanie rozstępów
 • redukcja blizn (redukcja niedoskonałości skóry)
 • zmniejszenie porów
 • zapobieganie łysieniu
 • niwelowanie zmarszczek

Zalety stosowania DERMAPEN

 • efektywność zabiegu
 • mniejsze ryzyko zasinień
 • mniejszy ból i większy komfort zabiegu dla pacjenta
 • krótszy czas rekonwalescencji
fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję