Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Laser Harmony XL Dye-VL

Alma Harmony XL Dye-VL/SVL

Alma Harmony XL to platforma multiaplikacyjna, która  dzięki zastosowaniu wielu wymienialnych głowic pozwala na wykonanie szerokiej gamy zabiegów estetycznych dostosowanych do wielokierunkowych problemów estetycznych. Modułowy system wielofunkcyjny i lata doświadczeń technologii laserowych przyczyniło się do powstania urządzenia pozwalającego na holistyczne i indywidualne podejście do pacjenta oraz jego  potrzeb.

 dye-vl-0

Harmony XL Dye-VL / Dye-SVL – Pierwsze wąskopasmowe, pulsacyjne źródło światła IPL, zostało ocenione przez czołowych lekarzy medycyny estetycznej na świecie za jedną z najbardziej  zaawansowanych technologii służących do likwidacji zmian naczyniowych oraz przebarwień skóry.

Zastosowana długość światła

Nowy Dye-VL wykorzystuje serię trzech filtrów, koncentrując światło w jednym zakresie. Ta niespotykana dotąd technologia na efektywne leczenie zaburzeń naczyniowych skóry, zapewnia bezpieczeństwo i efektywność. Dzięki emisji światła z przedziału od 500 do 600 nm, skóra jest minimalnie narażona na ekspozycję innych długości światła, a energii przekazywana jest selektywnie, ukierunkowana do chromoforów, jakim jest głównie hemoglobina (barwnik erytrocytów krwi) i częściowo melanina (barwnik skóry) –  tym samym zabieg staje się skuteczniejszy, bezpieczniejszy   i z mniejszym ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych w porównaniu do innych systemów na rynku medycyny estetycznej.

Co wyróżnia system Dye-VL?

Nowe rozwiązanie, jakim jest Dye-VL to połączenie cech leczenia laserowego i IPL łączący wysoką energię impulsu z krótkim czasem jego ekspozycji, niwelując jednocześnie ryzyko i zwiększając skuteczność istniejących dotychczas urządzeń IPL, które emitują światło w szerokim spektrum. Nowością w technice wykonania zabiegu ze światłem IPL jest dynamiczna forma naświetlania skóry.

Przebieg zabiegu

Zależnie od potrzeb oraz indywidualnej wrażliwości pacjenta wykonuje się dwa tryby zabiegowe: tryb dynamiczny oraz klasyczny tryb statyczny.  Wyklucza ryzyko niedokładnego pokrycia skóry oraz zmniejsza dyskomfort pacjenta podczas zabiegu. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, a selektywne oddziaływania światła chroni skórę  przed niekontrolowanym uszkodzeniem.

Efekty zabiegów:

 dye-vl-1

Zalecenia po zabiegu:

  • myć skórę żelem bezmydłowym lub tonikiem bezalkoholowym, ewentualnie czystą wodą,
  • stosować kosmetyki łagodzące i  nawilżające 2-3 razy dziennie,
  • delikatnie skórę osuszać, nie trzeć, nie drażnić, nie zdrapywać mikrostrupków,
  • odstawić preparaty o działaniu złuszczającym,
  • zakaz opalania skóry min. 4 tygodnie po zabiegu
  • stosowanie kremów z filtrem UVA,UVB o wysokich wskaźnikach ochrony SPF 50, przez min. 4 tyg. po zabiegu,
  • unikać korzystania z basenu i sauny.
fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję