Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

MonaLisa Touch

Laser MonaLisa Touch – ginekologia estetyczna
– rehabilitacja po porodzie; wysiłkowe nietrzymanie moczu

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonuje
lekarz specjalista ginekologii i położnictwa Małgorzata Jasiek-Uzar.

Trudne lub liczne porody, problem nietrzymania moczu, problemy pojawiające się w okresie menopauzalnym czy nieatrakcyjna budowa anatomiczna mogą powodować zmiany w wyglądzie ciała kobiety. Te elementy z kolei wpływają na spadek samooceny oraz na utratę komfortu związanego ze strefą intymną. Do tej pory jedynym sposobem rozwiązania intymnych problemów były jedynie metody operacyjne, które niosły za sobą długi okres rekonwalescencji oraz ryzyko komplikacji pooperacyjnych. Idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które szukają mniej inwazyjnej procedury jest laser  MonaLisa Touch.  Laser został stworzony z myślą o zdrowiu i pięknie intymnym kobiety. Ma na celu korektę wyglądu okolic intymnych oraz służy do ich regeneracji i odmładzania. Zabiegi rekonstrukcyjne przywracają im pierwotną funkcjonalność oraz  estetykę.

laser_mona_lisa_touch-1Zabieg przy użyciu lasera MonaLisa Touch polecany dla pacjentów, którzy posiadają:

Problem związany z nietrzymaniem moczu

Nietrzymanie moczu to problem na tyle wstydliwy, że często pomijany jest milczeniem. Ta dolegliwość może dotyczyć kobiet w różnym wieku, wynika to z wrażliwości kobiecych narządów na zmiany hormonalne.

Problemy poporodowe

Poród, zwłaszcza kolejny może nieść za sobą rozluźnienie tkanek pochwy a co z kolei wpływa znacząco na zmniejszenie odczuwania satysfakcji z życia seksualnego. Zdarza się również, że po porodzie pojawia się kolejny problem- wysiłkowe nietrzymania moczu.

Proces starzenia w okresie menopauzalnym

Okres menopauzy niesie za sobą pewne zmiany, narządy intymne ulegają intensywnym procesom starzenia – związane jest to ze spadkiem poziomu estrogenu, Nawet 50 % kobiet po menopauzie skarży się na typowe objawy atrofii (suchość pochwy, ból podczas stosunku, podrażnienia objawiające się swędzeniem, pieczeniem).

Problem związanym z życiem seksualnym

Skomplikowane porody, okres menopauzy, nieatrakcyjna budowa anatomiczna czy nietrzymanie moczu, które niezaprzeczalnie mają wpływ na przeżywanie doznań erotycznych oraz na komfort kobiety.

Problem natury estetycznej

Zbyt duże lub niesymetryczne wargi sromowe są problemem nie tylko estetycznym, ale i mogą być przyczyną dolegliwości związanych z codziennym funkcjonowaniem czy uprawianiem sportu. Ten problem może mieć kolosalne znaczenie w przypadku samooceny oraz komfortu życia seksualnego.

Mechanizm i zasada działania lasera MonaLisa Touch:

monalisa3Liczba zabiegów uzależniona jest od indywidualnych potrzeb pacjentki. Najczęściej jeden zabieg w pełni satysfakcjonuje pacjentki, jednak, jeśli zachodzi potrzeba wykonania kolejnego zabiegu, wykonuje się go po około 2-4 tygodniach.

Zabieg trwa około 20 minut i już po około 3-7 dniach można wrócić do codziennej aktywności.

Więcej informacji na stronie:
www.ginekologia-estetyczna-szczecin.pl

Wskazania:

  • wysiłkowe nietrzymanie moczu,
  • rozluźnienie pochwy,
  • spadek naprężenia błony śluzowej,
  • atrofia pochwy,
  • swędzenie, podrażnienie okolic pochwy,
  • regeneracja i odmłodzenie miejsc intymnych,
  • asymetria warg sromowych (przerost warg sromowych mniejszych),
  • modelowanie pochwy i sromu.

Przebieg zabiegu

Zabieg MonaLisa Touch wykonywany jest przy pomocy specjalnej głowicy wyposażonej w system skanujący HiScan V2LR, którą lekarz wprowadza do wnętrza pochwy. Laser działa bezpośrednio na błonę śluzową ścianek pochwy, powodując mnóstwo precyzyjnie rozmieszczonych mikrourazów, co skutkuje powstaniem nowych młodych komórek i gruczołów. Laser ten powoduje tzw. fototermiczne, napięcie i obkurczenie pochwy.

fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję