Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Scizer

Najnowsza i najsilniejsza odsłona medycznej technologii skoncentrowanych ultradźwięków (HIFU) – Scizer® – to „młodszy brat” słynnego Ultraformera® – stworzony specjalnie do zwalczania większych depozytów tkanki tłuszczowej i opornego cellulitu.

Urządzenie Scizer® zapewnia wyjątkową skuteczność dzięki wyposażonej w precyzyjny skaner i najgłębiej działającej głowicy ze wszystkich dotychczas wprowadzonych systemów HIFU na świecie. Podobnie jak w przypadku prekursora technologii HIFU – Ulthera® i systemu Ultraformer® III – terapię stanowi tylko jeden zabieg.

Scizer® w sposób nieinwazyjny redukuje ilość tkanki tłuszczowej różnych okolic ciała i modeluje sylwetkę.

Scizer® został wyposażony w innowacyjny skaner, który emituje w głąb tkanki podskórnej wiązki ultradźwięków na obszarze 46×46 mm na głębokość aż 13 mm. Dodatkowo wbudowano inteligentny system chłodzenia, zapewnia maksymalny komfort, bezpieczeństwo i efektywność zabiegu, zapobiegając przegrzaniu się tkanek.

Zastosowanie głowicy o większej mocy, głębokości działania i polu oddziaływania wraz z chłodzeniem daje imponujące wyniki zmniejszenia nagromadzonej tkanki tłuszczowej, cellulitu i wysmuklenia sylwetki w sposób komfortowy i małobolesny, w krótszym czasie i bez okresu rekonwalescencji.

 

Efekty zabiegu

Pacjentka 1

Efekty zabiegu
Przed

Efekty zabiegu
Po

Efekty zabiegu
Przed

Efekty zabiegu
Po

Pacjentka 2

Efekty zabiegu
Przed

Efekty zabiegu
Po

Efekty zabiegu
Przed

Efekty zabiegu
Po

Pacjentka 3

Przed zabiegiem
Przed

po zabiegu
Po

Przed zabiegiem
Przed

Po zabiegu
Po

Zalety zabiegu

  • jednorazowy, bezinwazyjny zabieg, wyjątkowo skuteczny w przypadku znacznych depozytów tkanki tłuszczowej i opornego cellulitu,
  • znieczulenie w postaci regulowanego chłodzenia w głowicy,
  • możliwość wykonywania zabiegów bez względu na porę roku,
  • brak okresu rekonwalescencji,
  • długotrwałe utrzymywanie się efektu.

Wskazania

  • otyłość,
  • cellulit.
fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję