Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Visia

VISIA – zaawansowany system oceny i analizy skóry twarzy

Zaawansowana technologia pozwoliła na stworzenie programu VISIA, dzięki któremu można uzyskać profesjonalną i precyzyjną ocenę stanu skóry twarzy. Wiele osób zastanawia się nad zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, lecz nie są do końca zdają sobie sprawę z tego, jaki problem tkwi w głębi skóry. Visia doskonale radzi sobie ze zobrazowaniem kondycji skóry. Analizie zostaje poddana cera pod kątem gładkości, ilości przebarwień i zmarszczek, rozszerzo-nych porów i naczyń krwionośnych.

visia1

Program VISIA zapewnia obiektywną dokumentację stanu skóry, która pomaga w doborze zabiegów, których potrzebuje skóra pacjenta. Uzyskane wyniki podczas badania, obrazują jak dany pacjent osadzony jest na tle swojej grupy wiekowej, na co powinien zwrócić uwagę i w jakim zakresie wpływa to na jego wygląd.

Jak wygląda badanie przy użyciu VISI?

Badanie zajmuje tylko kilka minut. Pierwszy etap to dokładny demakijaż twarzy tak aby ocena była jak najbardziej adekwatna do rzeczywistego stanu skóry. Następnie urządzenie do analizy skóry twarzy wykonuje trzy zdjęcia (lewy profil, frontowe oraz prawy profil). Końcowym etapem jest skanowanie wszystkich zdjęć, poddanie wyników, z wykorzystaniem multi-spektralnej analizy przetwarzania obrazu, z ośmiu obszarów, które wpływają na zdrowy wygląd skóry.

Zastosowana technologia dostarcza cennej oceny stanu skóry, którą system wyświetla na monito-rze, umożliwia wydruk i zapis analizy, śledzi postępy osiągane w trakcie kolejnych zabiegów. Visia określa stan skóry za pomocą wartości liczbowych, które jak do tej pory mogły być oce-niane bardzo subiektywnie. Uzyskane raporty umożliwiają zastosowanie odpowiednich narzędzi niezbędnych dla lekarza tym samym pozwalając na zaproponowanie najbardziej efektywnych zabiegów odmładzających, poprawiających daną kondycję skóry.

Wykorzystanie systemu Visia umożliwia współuczestniczenie pacjentów w leczeniu i zwiększa ich satysfakcję z zalecanych zabiegów i programów, co powoduje optymalną poprawę zdrowia ich cery.

Zalety Systemu Analizy Skóry Visia:

  • Porównanie kondycji skóry. Porównanie cech skóry kobiety lub mężczyzny do innych osób w tym samym przedziale wiekowym i o tym samym typie skóry.
  • Porównywanie zdjęć w trakcie terapii. Zapewniona powtarzalność zdjęć – zdjęcia „przed” i „po” w tej samej pozycji dzięki wbudowanemu naprowadzaniu i ujednolicone-mu oświetleniu.
  • Kompleksowy obraz twarzy. System Visia pozwala na widoczność całej twarzy od podbródka do linii włosów, co jest szczególnie przydatne przy analizie struktury skóry i zmarszczek.
  • Liczbowa diagnoza cech skóry. Pomiar wielkości przebarwień, plam dosłonecznych, starczych, obszarów zaczerwienionych, zmarszczek, struktury skóry, wielkości i stanu porów, porfiryn i fotouszkodzeń.
  • Multi – spektralne obrazowanie. Wykorzystuje standardowe, spolaryzowane fotogra-fowanie UV w celu zapisania i umożliwienia pomiarów powierzchniowych oraz podpo-wierzchniowych skóry. Umożliwia to analizę skóry pod kątem uszkodzeń słonecznych.
  • Technologia RBX. Badanie podpowierzchniowe cech czerwonych i brązowych dostar-cza nieporównywalnej analizy i zdiagnozowanie m.in. rumienia, trądziku różowatego, popękanych naczyń krwionośnych, przebarwień czy trądziku.
  • Opcja 3D. Umożliwia trójwymiarowe obrazowanie fragmentu skóry oraz rotację obrazu w przestrzeni.
  • Symulacja procesu starzenia. Symulacja procesu starzenia pacjenta o 5-7 lat lub wizua-lizacja odmłodzenia pacjenta o 5-7 lat.

visia2

fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję