Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Blefaroplastyka – laserowa korekta powiek

Wraz z wiekiem skóra traci swoją jędrność i elastyczność, tym samym uwidaczniając coraz to większe niedoskonałości.  Jednym z najbardziej problematycznych obszarów jest okolica oczu.  Opadająca powieka wynikająca z nadmiaru fałdu skórnego sprawia, że twarz wygląda na przemęczoną i dotkniętą upływem czasu.  Rozwiązaniem na tego typu problem jest m. in. korekcja powiek górnych metodą laserowa (laser assisted blepharoplasty).

Przebieg zabiegu

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, praktycznie bezboleśnie i krótko (do 30 min). Cięcie wykonywane jest w miejscu gdzie naturalnie załamuje się powieka, następnie zostaje usunięty fragment skóry, plastyka mięśnia okrężnego oka a w przypadku nadmiaru tłuszczu wewnątrzoczodołowego jego laserowa redukcja.  Końcowym etapem jest założenie drobnych szwów. W porównaniu do klasycznej metody chirurgicznej, zabieg jest bezkrwawy, charakteryzuje się szybszym okresem rekonwalescencji. Działanie lasera koaguluje naczynia tym samym maksymalnie ograniczając krwawienie. A co za tym idzie minimalizuje ryzyko powstawania obrzęków lub rozległych siniaków, przyśpieszając proces gojenia.

Efekt przed i po zabiegu

plastyka-powiek1 plastyka-powiek2

WSKAZANIA:

  • Ptoza (opadanie powieki górnej, która sięga aż po brzeg rogówki. )
  • Przepukliny tłuszczowe
  • Nadmiar skóry (dermatochalasis)
  • Silne rozbudowana części mięśnia okrężnego oka
fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję