Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Intraceuticals

INTRACEUTICALS™ – tlenowa metoda w odmładzaniu skóry

Intraceuticals™ to zmodyfikowany i udoskonalony australijski system odmładzania i rewitalizacji skóry cieszący się coraz większym zainteresowaniem. Wykorzystuje zjawisko infuzji wprowadza substancje aktywne w głąb skóry za pomocą czystego tlenu, oraz ciśnienia hiperbarycznego. Tajemnicą skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego:
– niskocząsteczkowego – który przenika do głębszych warstw skóry wraz z przyłączoną wodą i składnikami aktywnymi. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy spełnia funkcje nawilżenia i jest nośnikiem związków aktywnych,
– wielocząsteczkowego – którego zadaniem jest wiązać wodę z otoczenia, oraz zabezpieczyć skórę przed utratą wody.

 

 

Kompozycja różnych wagowo cząsteczek kwasu umożliwia ułożenie tak zwanych warstw hialuronowych i rozmieszczenie ich wraz z „aktywnymi dodatkami” w poszczególnych warstwach skóry tworząc naturalną ochronę i zabezpieczenie przed utratą wody. Takie działanie daje gwarancję zachowania odpowiedniej wilgotności, a tym samym napięcia i sprężystości, co przekłada się na widoczny efekt odmłodzenia.

Intraceuticals to nowoczesna metoda nieinwazyjnego odmładzania i nawilżania skóry. Zabieg ten jest tajemnicą promiennego, świeżego wyglądu wielu światowych gwiazd. Stosują go m.in. Naomi Campbell, Victoria Beckham, Jennifer Lopez, Eva Longoria, Kate Perry, Miranda Kerr a także Justin Timberlake.

Dla zwiększenia efektywności zabiegu system Intraceuticals™ stworzył cztery kosmetyczne serum do infuzji tlenowej dedykowane najpopularniejszym problemom skóry.

  • Rejuvenate – terapia odmładzająca i wygładzająca o silnym, powierzchniowym i głębokim działaniu nawilżającym. Bogata w składniki antyoksydacyjne formuła przeciwdziała procesom starzenia i niweluje ich skutki. Zawiera witaminy A, C, E, ekstrakt z zielonej herbaty i aloesu, skwalen, bisabolol oraz kwas hialuronowy.
  • Opulence – o działaniu rozjaśniającym, wyrównującym koloryt skóry. Oprócz składników zawartych w Rejuvenate zawiera botaniczny kompleks rozjaśniający -między innymi alfa arbutynę o największym stężeniu 2%- blokując biosyntezę melaniny w naskórku.
  • Clearity – likwiduje problemu dermatologiczne jak: trądzik pospolity i różowaty, egzemy, powikłania posłoneczne, łagodzi stany zapalne skóry, działa przeciwbakteryjnie. Dostępny w postaci Clarity – na tłusty i aktywny trądzik oraz clarity sensitive przeznaczony dla skóry odwodnionej, podatnej na nawracający trądzik u dorosłych. Zawiera skwalen, sfingozynę roślinną, kwas salicylowy.
  • Atoxelene – terapia na zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust. Zawiera roślinne i syntetyczne substytuty botoksu działające rozluźniająco na mięśnie. Zawiera kwas hialuronowy, skwalen, pantenol, wyciąg z ketmi jadalnej oraz modyfikację heksapeptydu ARGIRELINE w postaci przeciwzmarszczkowego oktapeptydu SNAP-8.

Ponadto wykazano wspomagające działanie Intraceuticals™ w przypadku:

  • terapii trądziku pospolitego i różowatego
  • w procesach gojenia skóry
  • uszkodzenia naskórka (posłoneczne, mechaniczne)
  • terapii laserowych, peelingach chemicznych
  • po zabiegach typu (Ulthera, Zaffiro, Exilis)
  • przy zabiegach z wykorzystaniem wypełniaczy

 

 

Program zabiegowy

Terapia tlenem hiperbarycznym Intraceuticals™ jest przyjemna i bezbolesna. Nie wywołuje skutków ubocznych (wyjątek może stanowić alergia na nikiel). Zabieg dedykowany jest na skórę twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Trwa ok. 1 godziny i pozwala natychmiast wrócić do codziennych zajęć. Jest całkowicie bezpieczny.

Urządzenie Intraceuticals selekcjonuje tlen z otaczającego powietrza poprzez specjalistyczny system filtracji (sito molekularne), które dostarcza w sposób ciągły tlen terapeutyczny. Podawanie czystego tlenu przy określonym ciśnieniu, w określonej odległości i pod odpowiednim kątem powoduje infuzyjne przenikanie substancji aktywnych. Podawany tlen intensyfikuje w skórze procesy biologiczne (proliferacje fibroblastów, napływ leukocytów i rekonstrukcje tkanki), zwiększa dokrwienie.

Efekty zabiegu Intraceuticals™:

Efekt jest widoczny bezpośrednio po wykonanym zabiegu. Odczuwalne jest wyraźne napięcie skóry, widać poprawę konturów twarzy. Cera staje się gładka i promienna. Zabieg przywraca skórze zdrowy, młody wygląd oraz jednolity koloryt, dlatego można go wykonać tuż przed „wielkim wyjściem” lub ważnym dla nas wydarzeniem (np. ślubem). Efekt jednego zabiegu utrzymuje się około 2 tygodni. Dla osiągnięcia trwałego efektu należy wykonać serię sześciu zabiegów w tygodniowych odstępach.

fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję