Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Komórki macierzyste (Adivive)

Adivive™ – innowacyjna metoda lipotransferu bogatego w komórki macierzyste

Wraz z upływem lat, dochodzi do lipodystrofii, czyli miejscowego zaniku tkanki tłuszczowej. W niektórych miejscach sylwetki, wraz z procesem starzenia, pojawia się go z kolei zbyt dużo. Idealnym rozwiązaniem wydaje się pobranie go z tych obszarów, gdzie występuje w nadmiarze i przeszczepienie tam, gdzie go brakuje, czyli wykonanie autotransplantacji. Lipofilling- proces przeszczepiania własnego materiału pozwala wyeliminować ryzyko odrzucenia oraz wywołania alergii. Jedynie najlepsza jakość materiału gwarantuje najlepsze i najtrwalsze rezultaty zabiegu.

 

 

Adivive to najbardziej nowoczesna metoda separacji tkanki tłuszczowej, którego efektem może być m. in. :

 • uzupełnianie ubytków tkanki tłuszczowej,
 • wypełnianie fałdów i zmarszczek
 • rewitalizacja oraz stymulacja komórek skóry,
 • uzyskanie efektu wolumetrycznego twarzy, piersi i pośladków.

Pobranie tkanki tłuszczowej następuje w miejscu dotkniętym problemem jego nadmiaru np. z okolicy kolan, brzucha, bioder czy ud. Następnie przy wykorzystaniu najbardziej innowacyjnego urządzenie Adivive™  tkanka tłuszczowa poddawana jest separacji. Zastosowana technologia filtrów F.P.U. (fat processing unit) pozwala na pozbawienie starych, niepełnowartościowych oraz uszkodzonych komórek. Rezultatem uzyskanego materiału jest eliksir bogaty w najmłodsze, żywotne komórki tłuszczowe oraz bezcenne komórki macierzyste.  Młode komórki tłuszczowe bez problemu unaczyniają się, przyjmują i zaczynają funkcjonować jak pozostałe. Komórki macierzyste mają zdolność do potencjalnie nieograniczonej liczby podziałów, czyli samoodnawiania się. Dzięki temu nie zostają uzupełnione tylko ubytki tkanki, ale również motywujemy skórę do odtworzenia własnej. Te dwa fakty wpływają  na znaczne podniesienie skuteczności zabiegu i trwałości jego efektów.

Wskazania do zabiegu lipofillingu Adivive:

Twarz:

 • ubytki tkanki tłuszczowej w obszarze twarzy,
 • utrata elastyczności skóry,
 • ubytki tkanki tłuszczowej w okolicy kości policzkowych,
 • bruzdy i zmarszczki,
 • opadające policzki.

Ciało:

 • utrata jędrności biustu w wyniku starzenia się skóry lub karmienia piersią,
 • utrata jędrności skóry dłoni
 • chęć poprawienia kształtu pośladków,
 • uzupełnianie ubytku tkanki po wszelkiego wypadkach, zabiegach chirurgicznych.

Efekty po zabiegu lipotransferu

Efekt wypełnienia jest natychmiastowy i trwały, natomiast efekt odmładzający narasta stopniowo w ciągu trzech miesięcy. W wyniku działania ADIVIVE efekt wypełnienia utrzymuje się przez wiele lat w formie niemal niezmienionej (w miejscu podania utrzymuje się około 80% objętości).

 

Zabieg autotransplantacji Adivive™ jest całkowicie sterylny. Technologia Adivive™, jako pierwszy na świecie system do separacji tkanki tłuszczowej, otrzymał amerykański certyfikat FDA.

fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję