Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Laserowe usuwanie blizn PicoSure

Blizny są efektem gojenia się skóry, który pozostawia trwały ślad na naszym ciele. Blizna zwłaszcza w widocznym miejscu jest powodem dyskomfortu jak również nie rzadko stresu. Najnowsze metody leczenia potrafią całkowicie lub częściowo zlikwidować blizny albo wyraźnie zmniejszyć ich widoczność. Leczenie blizn wymaga cierpliwości, jednak dzięki najnowszym technologiom medycyny jesteśmy w stanie uruchomić procesy odnowy skóry, które przyniosą naturalny efekt jej odbudowy.

W przypadku patologicznego gojenia się drobnych zmian lub ran skóry z przerwaniem jej ciągłości może dojść do zmian keloidowych czyli bliznowców.

Leczenie blizn ma zawsze na celu ich rozjaśnienie, wyrównanie koloru, wygładzenie powierzchni oraz faktury w stosunku do reszty otaczającej ją skóry. Całkowitym sukcesem jest wyleczenie utrzymujące się ponad dwa lata widoczne jako zmniejszenie wyniosłości blizny oraz zahamowanie jej rozrostu w przypadku bliznowców.

Mechanizm działania lasera PicoSure w usuwaniu blizn:

Pikosekundowa wiązka światła laserowego, wchodząc w kontakt z niechcianą strukturą zamienia się w energię kinetyczną. Powstające podczas tego procesu wysokie ciśnienie rozbija cząstkę na mikroskopijnej wielkości elementy, które organizm jest w stanie samodzielnie usunąć. Szybkość i precyzja działania PicoSure powodują, że wszystkie zabiegi wykonywane przy jego zastosowaniu są optymalnym rozwiązaniem dla komfortu Pacjenta. A co równie istotne – efekty zabiegów PicoSure nie pozostawiają blizn po zabiegowych.
Efekty po zastosowaniu leczenia laserem PicoSure:
Zabieg PicoSure pozwala trwale i całkowicie pozbyć się znamion takich jak blizny. Wystarczy kilka sesji – zwykle od trzech do pięciu, aby skóra zyskała pożądaną gładkość i blask.
Blizny wyrównują się stopniowo, w ciągu kilkunastu dni od zabiegu każdy pacjent bez trudu zauważy jak skóra powraca do zdrowej, młodzieńczej kondycji.
fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję