Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Laserowe usuwanie przebarwień PicoSure

Melazma (ostuda, chloasma) jest jednym z najczęstszych przebarwień występujących głównie u kobiet. Pojawiają się najczęściej po 30 roku życia. Rola czynników powodujących schorzenie jest nie do końca wyjaśniona. Melazma dość często umiejscowiona jest na twarzy, w tym: na czole, policzkach lub wargach górnych.

Leczenie może odbywać się na różne sposoby. Jednym ze sposobów jest zastosowanie preparatów złuszczających i jednocześnie odbarwiających. Nie zawsze jednak leczenie takie daje oczekiwany efekt. Alternatywą dla takiego leczenia jest na pewno najnowszej generacji laser PicoSure.  Po raz pierwszy zastosowano w nim nowatorską i całkowicie unikalną technologię najkrótszej wiązki laserowej liczonej w pikosekundach. Tak krótka wiązka światła laserowego umożliwia przeprowadzanie zabiegów szybko, niemal bezboleśnie. Zabieg ten cechuje się ogromną skutecznością a czas rekonwalescencji skraca do absolutnego minimum.

Mechanizm działania PicoSure w leczeniu melazmy:

Pikosekundowa wiązka światła laserowego, wchodząc w kontakt z niechcianą strukturą zamienia się w energię kinetyczną. Powstające podczas tego procesu wysokie ciśnienie rozbija cząstkę barwnika na mikroskopijnej wielkości elementy, które organizm jest w stanie samodzielnie usunąć. Szybkość i precyzja działania PicoSure powodują, że wszystkie zabiegi wykonywane przy jego zastosowaniu są optymalnym rozwiązaniem dla komfortu Pacjenta. A co równie istotne – efekty zabiegów PicoSure nie pozostawiają blizn po zabiegowych również te polegające na usuwaniu melazmy i przebarwień.

Efekty po zastosowaniu leczenia laserem PicoSure:

Po zabiegu usunięcia melasmy lub przebarwień przy użyciu tego lasera należy spodziewać się wyjątkowego efektu. Melazma niezależnie od wielkości czy też koloru zaczyna znikać pozostawiając jednakże tylko na krótki czas nieco jaśniejszą plamę na skórze w miejscu dokonania zabiegu. Koloryt tego miejsca na skórze szybko wyrównuje się do naturalnego.

Należy wskazać, że ilość zabiegów uzależniona jest od intensywności koloru melazmy (przebarwienia) i wielkości zmiany.

Konsultacja z lekarzem pozwoli na dokonanie profesjonalnej oceny stanu melazmy na skórze oraz zlecenie wykonania wystarczającej liczby zabiegów dla uzyskania satysfakcjonującego efektu. Na ogół jednak dla osiągnięcia oczekiwanego przez Pacjenta efektu wystarcza od trzech do sześciu sesji.

BA_PicoSure_R_Geronemus_Acne_Post4Tx_04

fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję