Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Nici Happy Lift

Happy Lift

Innowacyjne nici wchłanialne do liftingu twarzy Starzenie się skóry to nieunikniony, rozpoczynający się już w wieku 30 lat, proces związany ze zmianami zachodzącymi w całym organizmie. Co więcej, w przeciwieństwie do naszych narządów i układów wewnętrznych, skóra człowieka poddawana jest dodatkowo codziennemu działaniu słońca oraz innych czynników atmosferycznych. Wraz ze zwiotczeniem tkanek, na twarzy pojawiają się zmarszczki, a skóra staje się obwisła- zwłaszcza w okolicy brwi, oczu, policzków żuchwy i szyi. Do tej pory, tradycyjny lifting wymagał niestety mocno inwazyjnej operacji chirurgicznej, pociągającej za sobą nierzadko liczne, dokuczliwe i bardzo niebezpieczne efekty uboczne.

happylift1Happy lift to nowy sposób na odzyskanie młodego wyglądu twarzy. Inaczej niż w tradycyjnym liftingu, nici Happy Lift nie wymagają zabiegów ze skalpelem i gwarantują natychmiastowy efekt. Pacjent przychodzi do kliniki rano i opuszcza ją tego samego dnia- ale już 10 lat młodszy!

Ich zastosowanie jest niemal bezinwazyjne i nie pozostawia na twarzy żadnych widocznych śladów. Co jednak najważniejsze- skuteczność nici Happy Lift jest równie wysoka jak metod tradycyjnych.W przeciwieństwie, bowiem do nici konwencjonalnych, produkty Happy Lift posiadają mikroskopijne haczyki o unikalnej długości oraz gęstości, które umożliwiają osiągnięcie efektu liftingu oraz ujędrnienia skóry. Dzięki temu, po implantacji, nić zaczyna pełnić funkcję rusztowania dla zwiotczałej skóry, a efekt ujędrnienia skóry jest widoczny już zaraz po zabiegu. Z czasem, po 12-15 miesiącach od zabiegu, nici ulegają naturalnemu rozpuszczeniu w organizmie, a pozytywne efekty dla skóry utrzymują się przez okres 5-6 lat.

Cały zabieg trwa zaledwie od 15 do 40 minut. Nici stosowane w metodzie Happy Lift posiadają znak, jakość i bezpieczeństwa CE oraz pozwolenie na stosowanie tego produktu od Ministra Zdrowia i wielu innych władz oraz organizacji medycznych na całym świecie.

Zastosowanie:

Nici Happy Lift są zalecane szczególnie osobom w wieku od 30 do 60 lat, które chcą odmłodzić swoją twarz, a zarazem uniknąć inwazyjnego zabiegu chirurgicznego.

fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję