Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

SEBACIA – laserowe leczenie trądziku

Innowacyjna niefarmakologiczna metoda w leczeniu trądziku prosto z USA

Sebacia – zabieg określany jest jako innowacyjny sposób na leczenie trądziku. Opatentowana formuła działania mikrocząsteczek złota, które w połączeniu z działaniem promieni lasera daje doskonałe efekty w przypadku zmian trądzikowych, pozwalając tym samym raz na zawsze pozbyć się problemu z niedoskonałościami wynikającymi ze wzmożonej produkcji łoju skórnego oraz gromadzących się w porach bakterii.

Wyjątkowo skuteczne leczenie trądziku

Technologia wykorzystywana przy zabiegu Sebacia pozwala na wyjątkowo skuteczne leczenie trądziku zarówno młodzieńczego, jak i towarzyszącego osobom dorosłym, często również w okresie przekwitania. W czasie zabiegu mikrocząsteczki złota za pomocą masażu wnikają w części skóry odpowiedzialne za powstawanie trądziku (do mieszków włosowych oraz gruczołów łojowych), a następnie promienie lasera podgrzewają struktury tkanek, do których dotarły te mikrocząsteczki. W wyniku zmiany termicznej dochodzi do zmniejszenia aktywności gruczołów łojowych, a cząsteczki złota doprowadzają z kolei do zniszczenia drobnoustrojów bakteryjnych.

Przełomowe odkrycie w leczeniu trądziku

Specjalna wiązka lasera w połączeniu z działaniem mikrocząsteczek złota oddziałuje jedynie na struktury odpowiedzialne za powstawanie trądziku, a pozostałe warstwy skóry pozostają nienaruszone, zapewniając w ten sposób wysoki poziom bezpieczeństwa w czasie trwania zabiegu. Połączenie komfortu Pacjenta z doskonałymi efektami terapii sprawia, że zabieg Sebacia został uznany za przełomowe odkrycie w leczeniu trądziku.

fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję