Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Genodiet

   dfme

Od wielu lat walczysz z nadwagą, chociaż nie jesz tłusto. Czujesz się ciągle zmęczona, masz szarą cerę i problemy z niestrawnością. Bezskutecznie walczysz z cellulitem. Stosowałaś już różne diety, ale bez większego efektu. Czy jest jakieś skuteczne rozwiązanie, które pozwoli wyjaśnić przyczynę dolegliwości ?

W ostatnim czasie pojawiły się testy genetyczne, które podbiły serca wielu celebrytów – mówi dr Magdalena Postulka – lekarz medycyny estetetycznej z Kliniki Zawodny . Jest to badanie genetyczne skrojone na miarę potrzeb medycyny XXI wieku, które na podstawie określenia wariantów kilkunastu genów  DNA, daje nam konkretne wskazówki jak osiągnąć i utrzymać optymalną wagę, zachować zdrowy wygląd i dobrą formę. Ponadto wyniki badania pomagają zapobiec wystąpieniu chorób dietozależnych, takich jak miażdżyca, cukrzyca czy nadciśnienie tętnicze oraz zidentyfikować nietolerancje pokarmowe.

Badanie Genodiet Completo wykonuję się tylko raz w życiu, a uzyskane wyniki będa zawsze aktualne.  Jest nieinwazyjne, bezbolesne i można je wykonać w każdym wieku, bez względu na aktualny stan zdrowia i przyjmowane leki. Polega na pobraniu próbki  materiału z wewnętrznych stron policzków. Po trzech tygodniach otrzymujemy wynik w postaci  raportu z przeprowadzonej analizy pobranego materiału DNA.

Za pomocą Genodiet Completo oznacza się najlepiej przebadane geny odpowiedzialne za metabolizm tłuszczów i węglowodanów. Są to geny: PPARg, ApoE- „gen cholesterolowy” i FTO – tzw. „gen otyłości”. To one decydują o tym, dlaczego niektóre osoby bardziej tyją po węglowodanach, inne zaś po tłuszczach oraz dlaczego niektórzy muszą zjadać większe posiłki niż inni, aby nie odczuwać głodu. Poza tym za pomocą określenia wariantów genów  m.in.hydrolazy laktozowej, cytochromu P450, czy ACE otrzymujemy informacje, które produkty zawierające laktozę, kofeinę, sól lub gluten nie tylko są nieprzyswajalne przez nasz organizm, a wręcz mogą działać jak trucizna i być przyczyną przykrych dolegliwości.

Wynik badania pozwala na ułożenie diety zgodnej z naszym DNA, daje nam odpowiedź jakie produkty powinniśmy jeść, a których lepiej unikać.

Dużą zaletą tego badania jest też określenie predyspozycji genetycznych do zdolności detoksykacyjnych organizmu, czyli do usuwania wolnych rodników. To one są odpowiedzialne m.in. za starzenie się i złą kondycję skóry. Genodiet Completo podpowiada jakie produkty bogate w przeciwutleniacze pomogą uzyskać promienny wygląd, odżywić skórę „od wewnątrz”, a także posłużą jako profilaktyka przeciwnowotworowa.

Do uzyskania  zdrowego wyglądu niezbędne jest kompleksowe podejście podkreśla dr Magda Postulka. Dlatego specjaliści z Kliniki Zawodny zaplanują indywidualną dietę, a także dobiorą odpowiednie zabiegi z zakresu medycyny estetyczej.  Nasza  Klinika dokładnie śledzi światowe trendy, ale wybiera jedynie zabiegi, które dają najlepsze efekty i są najbardziej bezpieczne.

 

fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję