Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Opóźnienie starzenia

Pomimo iż mam dopiero 25 lat chciałabym zacząć korzystać z małoinwazyjnych zabiegów. Chodzi mi o twarz i o to, aby opóźnić proces starzenia. W mojej rodzinie wszystkie kobiety mają problem z wiotkością skóry twarzy.

W tak młodym wieku głównym celem medycyny estetycznej oraz kosmetologii jest profilaktyka przeciwstarzeniowa, czyli wzmacnianie skóry w celu opóźnienia postępującego procesu starzenia. Szczególnie polecanym i bardzo lubianym przez młode i starsze pacjentki jest zabieg Exilis Elite TM. Zastosowana w głowicy fala wysokiej częstotliwości (RF) w skojarzeniu z terapią ultradźwiękami zapewnia szybkie efekty terapeutyczne w postaci redukcji zmarszczek i wiotkości skóry. W Pani przypadku najważniejszym celem terapii jest stymulacja włókien kolagenowych – produkcja nowych oraz remodeling starych struktur, w których rozpoczął się już proces degradacji. Zabieg jest komfortowy i przyjemny. Nie wiąże się z żadnym okresem rekonwalescencji, a skóra bezpośrednio po zabiegu wygląda świeżo. W trakcie trwania serii zabiegów poprawia się owal twarzy, jędrność i elastyczność. Zabiegi nie powodują redukcji objętości podskórnej tkanki tłuszczowej, zastosowana częstotliwość zapewnia selektywne działanie energii wyłącznie na poziomie skóry właściwej. Nie ma tu ryzyka utraty owalu i kształtu twarzy, przez zanik tkanki tłuszczowej. Zabieg jest dedykowany osobom w każdym wieku, które chcą rozpocząć profilaktykę anty aging od zabiegów małoinwazyjnych.

G+ fb instagram twitter yt
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję