Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Peelingi

Chciałabym odświeżyć swoją cerę na wiosnę. Jest szara i zmęczona, przez co wyglądam na osobę dużo starszą. Na pewno przyczyną jest to, że pale papierosy, pracuję również na zmiany. Czytałam ostatnio o różnych peelingach mocno złuszczających naskórek, jednak zabieg taki jest bardzo drogi ok. 4 tys. zł i tak naprawdę nie wiem, czy efekt jest zadawalający. Jestem w stanie przeznaczyć większa kwotę na taki zabieg, ale czy przyniesie on oczekiwany efekt, czy tylko będą to wyrzucone pieniądze? Chciałabym opinii eksperta.

W celu odświeżenia skóry na wiosnę peelingi głęboko złuszczające nie są najlepszym wyborem. Poddawanie się inwazyjnym zabiegom eksfoliacyjnym, zarówno chemicznym jak i laserowym, w sezonie wiosna/ lato, kiedy nasila się promieniowanie słoneczne, może spowodować pojawienie się przebarwień na skórze. Delikatne złuszczenie w formie odświeżenia skóry można uzyskać korzystając z zabiegu typu Oxygeneo. W tym okresie warto również  zadbać o intensywne nawilżenie, stosując np. zabieg mezoterapii mikroigłowych lub bezigłowo Intraceuticals. Wiosennym zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej, nawadniającym skórę, jest mezoterapia kwasem hialuronowym, który posiada właściwości wiązania cząsteczek wody a to pozwala na zatrzymanie jej w skórze. Mnogość zabiegów daje Pacjentom  wybór metody, którą wybiorą do osiągnięcia celu. W przypadku wątpliwości doboru terapii warto skonsultować decyzję ze specjalistą.

G+ fb instagram twitter yt
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję