Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Podwójny podbródek

Mam 40 lat i jestem po intensywnej kuracji odchudzającej. Schudłem ponad 20  kilogramów.  Niestety jedynego efektu nie udało mi się uzyskać pomimo wielu wyrzeczeń – podwójnego podbródka. Czy istnieje nieoperacyjna metoda na pozbycie się tego problemu?

Podwójny podbródek wynika z tendencji do gromadzenia się tkanki tłuszczowej w oraz wiotkości tkanek podskórnych i  skóry, szczególnie po utracie tak dużej wagi. Zabiegi nieoperacyjne, które w szczególności polecam to lifting Ulthera, Acculift laserem lipolitycznym AccuSculpt, oraz nici podwieszające tkanki. Terapia dobierana jest indywidualnie w zależności od nasilenia problemu. Zabiegi mają na celu zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej (lipoliza laserowa AccuSculpt), obkurczenie wiotkiej skóry (Ulthera), poprawę owalu twarzy oraz efekt liftingu (nici, Ulthera). W trudniejszych przypadkach aby spotęgować działanie i przyspieszyć efekty polecam terapie skojarzone, wykorzystujące więcej niż jedną metodę.

 

G+ fb instagram twitter yt
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję