Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Rozstępy na brzuchu

Ponad rok temu urodziłam dziecko. Niestety po ciąży zostały mi brzydkie rozstępy na brzuchu. Czy są jakieś metody, które poprawią wygląd skóry mojego brzucha?

Bardzo ważne w terapii rozstępów jest wczesne rozpoczęcie zabiegów wygląd skóry. Świeże rozstępy łatwiej ulegają remodelingowi niż rozstępy wieloletnie. Czerwone zabarwienie rozstępów świadczy o krótkim czasie ich powstania. W takim przypadku efekty zabiegów są najkorzystniejsze. Z mojego doświadczenia wynika, że podstawą sukcesu terapii jest odpowiednio dobrany laser frakcyjny i zastosowanie go w optymalnym okresie i z odpowiednią częstotliwością. Dlatego tak ważna jest szybka reakcja na powstający problem. Doskonałe efekty poprawy wyglądu i struktury skóry pokrytej rozstępami osiąga się terapią laserem frakcyjnym w monoterapii lub w terapiach skojarzonych z innymi zabiegami.

G+ fb instagram twitter yt
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję