Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Skóra twarzy w lato

Okres wakacyjny jest zawsze obciążeniem dla skóry mojej twarzy. Niestety, pomimo ciągłego nakładania kremu moja skóra jest nadal sucha. Próbowałam kremów z różnych przedziałów cenowych i nadal nie mogę jej nawilżyć. Czy są zabiegi, które pomogą nawilżyć moją skórę głębiej?

Wyczekiwany przez wszystkich okres lata, długich ciepłych dni spędzonych na świeżym powietrzu może niestety niekorzystnie wpłynąć na stan naszej skóry.  Promieniowanie UV, wysokie temperatury, suchy wiatr oraz klimatyzowane pomieszczenia doprowadzają do wzmożonej naskórkowej utraty wody. Skutkuje to szczególnym wysuszeniem skóry twarzy, która nieustannie wystawiona jest na czynniki zewnętrzne. Krem zadziała jedynie powierzchownie. Aby wprowadzić substancje nawilżające w głębsze warstwy skóry należy wybrać terapię, która to umożliwi, zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, którego właściwości nawilżające, wiążące wodę w skórze, ograniczające jej utratę mogą być lekarstwem na Pani problem. Jest wiele metod jakimi możemy podać preparat zawierający kwas hialuronowy. Wykorzystując mało-, średnio- i wielkocząsteczkowość kwasu hialuronowego, tlen oraz ciśnienie hiperbaryczne w zabiegu Intraceuticals układamy warstwy z kwasu hialuronowego w skórze co zapewnia jej głębokie nawilżenie. Innym zabiegiem wartym uwagi jest mezoterapia mikroigłowa Dermapen. Technologia 12 wibrujących igiełek w zakresie od 0,5 mm do 2,5 mm „wbijających”  preparat nawilżający na określoną głębokość. Kolejną terapią jest podany kwas hialuronowy za pomocą klasycznej mezoterapii igłowej, która również skutkuje intensywnym nawilżeniem głębszych warstw skóry. Usta jako element twarzy, również wystawione są na wiele negatywnych czynników zewnętrznych, mogą być problematyczne w przypadku pięlęgnacji domowej. Podając iniekcyjnie niewielką ilość kwasu hialuronowego możemy uzyskać efekt nawilżenia ust bez zbędnego efektu powiększenia. Zamiast kupować kremy, z których nie jest Pani zadowolona, warto spróbować zabiegów intensywnej kuracji nawilżającej.

 

G+ fb instagram twitter yt
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję