Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Starzenie dłoni

Mam problem jeśli chodzi o moje dłonie. Wyglądają nieestetycznie, zdradzając mój wiek. W stosunku do innych części ciała są bardzo szczupłe, przez co widoczne są żyły i odznaczają się kości.

Problem starzenia dłoni dotyczy wszystkich. Jednak różnice w grubości skóry sprawiają, w przypadku kobiet jest on poważniejszy, a sam proces znacznie przyspieszony. Cienka skóra dłoni kobiet szybciej i wyraźniej zdradza oznaki starzenia w postaci jej ścieńczenia, wiotkości, zaniku tłuszczu, uwidocznienia powierzchownych zmarszczek i żył. Do likwidacji tego typu defektów obecnie wykorzystuje się metody wypełniające (kwas hialuronowy), wypełniająco – stymulujące (hydroksyapatyt wapnia – Radiesse, Lipofilling) lub metody laserowe (lasery frakcyjne). Lipofilling to obecnie jedna z najnowocześniejszych, skutecznych i bezpiecznych metod modelowania i wypełniania ubytków tkanki i korekty kształtu dłoni wykorzystująca przeszczep własnych komórek tłuszczowych jako naturalnego i w pełni biokompatybilnego wypełniacza. Procedura polega na iniekcji własnego tłuszczu bezpośrednio w dłonie, co oprócz efektu wolumetrycznego powoduje rewitalizację skóry. Korzystny wpływ na proces odmładzania grzbietowej powierzchni skóry rąk ma Radiesse – jeden z najbardziej oryginalnych preparatów wypełniających nowej generacji. Radiesse nie tylko gwarantuje natychmiastową poprawę wyglądu – charakterystyczną dla innych wypełniaczy, ale dodatkowo – indukując procesy tkankowe – mobilizuje skórę do naturalnej odbudowy. Intensywne pobudzenie procesów regeneracji skóry (w szczególności struktur kolagenowych) sprawia, że nowoczesne techniki laserowe umożliwiają uzyskanie wysokiej skuteczności zabiegów w zakresie skutecznego zagęszczania wiotkiej i mało sprężystej skóry dłoni, jak również likwidacji przebarwień i powierzchownych zmarszczek.

G+ fb instagram twitter yt
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję