Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Uniesienie i ujędrnienie biustu

Po okresie karmienia piersią wygląd mojego biustu przysparza mi wielu kompleksów. Czy można poprawić jego wygląd unikając sztucznych implantów? Zależy mi zarówno na ich delikatnym wypełnieniu jak i uniesieniu.

Skóra na piersiach nieustannie narażona jest na rozciąganie przez zmiany wielkości gruczołu (w zależności od cyklu miesięcznego, ciąży, okresu karmienia piersią) jak i w wyniku grawitacji czy upływu czasu (zwyrodnienie włókien kolagenowych i elastynowych). Skutkuje to nieestetycznym wyglądem piersi, które utraciły jędrność i kształt. Ich wcześniejszą świetność można odzyskać stosując terapię skojarzoną, składającą się z obkurczenia wiotkiej skóry oraz zastosowaniu wypełnienia. Thermolifting Ulthera oraz Zaffiro są to zabiegi działające na skrócenie starych włókien kolagenowych oraz pobudzenie komórek skóry do wzmożonej produkcji nowego kolagenu i elastyny, co w konsekwencji zadziała na uniesienie i ujędrnienie biustu. Efekt wypełnienia jak również ujędrnienia można osiągnąć dzięki przeszczepowi własnego tłuszczu w problematyczną okolicę.

fb medycyna estetyczna instagram twitter yt
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję