Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Wampirzy lifting

Doktorze dużo się mówi ostatnio w mediach o wampirzym liftingu. Jednak zdjęcia znanych aktorów z krwią na twarzy nie wzbudzają zaufania. Na czym polega zabieg? Czy płyną z niego korzyści, które są nieporównywalne z innymi zabiegami?

Tak zwany wampirzy lifting twarzy to zabieg wykorzystujący osocze bogatopłytkowe. Wyodrębnia się je z pobranej od pacjenta krwi, które później podawane jest przy pomocy igły bądź kaniuli w skórę twarzy, szyi czy dekoltu. Zabieg różni się od klasycznych mezoterapii, ponieważ zamiast koktajli odżywczych podawany jest autologiczny materiał w postaci płytek krwi skoncentrowanych w osoczu. Nieporównywalną korzyścią tego zabiegu jest biokompatybilność. W związku, z czym zabieg w szczególności dedykowany jest osobom ceniącym sobie produkty pochodzenia naturalnego jak również cierpiących na różnego rodzaju alergie. Prócz korzyści płynących z autologii preparatu, wspomnieć należy o jego właściwościach regeneracyjnych. Pobudzenie odnowy komórkowej nadaje skórze młodzieńczej witalności. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza.

G+ fb instagram twitter yt
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję