Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Zmarszczki w okolicy oczu

Mam 55 lat i nigdy nie korzystałam z zabiegów medycyny estetycznej. Pojawiają się coraz bardziej widoczne zmarszczki w okolicy oczu, a policzki nie są już takie jędrne jak dawniej. Czy nie jest jeszcze za późno, aby pozbyć się tych defektów na twarzy?

Wyraźne zmarszczki, cienka, pozbawiona gęstości i często przesuszona skóra okolicy oczu częste bolączki naszych pacjentek. Podobnie jak utrata pierwotnego owalu twarzy, jędrności i sprężystości skóry, pogłębiające się bruzdy nosowo – wargowe, tworzące się linie marionetki i opadające policzki. Możliwości jest wiele. Istotny jest prawidłowy dobór terapii.  Ważne jest nie tylko cofanie procesów, które już nastąpiły, ale także działanie stymulujące, odżywcze i mobilizujące skórę – spowalniające procesy dalszego jej starzenia. Thermolifting Zaffiro, Ulthera czy nici podwieszające to tylko niektóre z rozwiązań. Warto również wspomnieć o mezoterapii, botoksie czy terapii pomostowej z wykorzystaniem lasera frakcyjnego, które pomogą odzyskać wyraźne spojrzenie nawet w najbardziej zaawansowanym procesie starzenia. Efektywność w dużym stopniu zależy nie tylko od stanu wyjściowego skóry, ale od chęci pacjenta, jego sumienności i ścisłego przestrzegania zaleceń przez cały okres trwania terapii.

G+ fb instagram twitter yt
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję