Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Zniszczona skóra na dłoniach

Proszę o poradę w sprawie skóry na dłoniach. Mam 35 lat i bardzo zniszczoną na nich skórę. Odnoszę wrażenie, że wygląda jak u 80-letniej babci. Skóra jest cienka i widoczne są na niej żyły. Jest to dla mnie duży dyskomfort. Czy są jakieś zabiegi, które przywrócą mi dawny, młodzieńczy wygląd na dłoniach?

„Dłonie są wizytówka człowieka” – nie można zaprzeczyć aktualności tego stwierdzenia. Często poznając nowe osoby zwracamy uwagę nie tylko na ich twarz czy ubiór ale również na dłonie. Staramy się więc dbać o ich czystość, nawilżenie, regularny manicure. Niestety zmiany powstające pod wpływem czasu powodują, że wszystkie nasze starania nie są w stanie zapewnić perfekcyjnego wyglądu. Wraz z procesami zachodzącymi w organizmie, dochodzi do zaniku w obrębie tkanki podskórnej, a w konsekwencji do wyeksponowania kości i żył. Dla uzyskania efektu wypełnienia, a tym samym zamaskowania żył i kości, należy dodać objętości w tkance podskórnej wykorzystując do tego celu preparaty z hydoksyapatytem wapnia (Radiesse), z kwasem hialuronowym bądź własnym tłuszczem przeszczepionym z innego obszaru. Dodatkowo przy pomocy lasera frakcyjnego można poprawić wygląd estetyczny skóry dłoni, na której z wiekiem powstają przebarwienia, przywracając skórze również odpowiednią gęstość.

fb medycyna estetyczna instagram twitter yt
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję