Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Przebieg zabiegu

Zabieg przy użyciu urządzenia SAFER polega na precyzyjnym pobieraniu pojedynczych zespołów mieszków włosowych (cebulkami z miejsca biorczego. Wykorzystując podciśnienie zasysa pobrany materiał do specjalnej tuby. Technika nosi nazwę „no touch”- dzięki niej ingerencja ma miejsce tylko do głębokości 1 mm. Automatycznie czas trwania przeszczepu włosów ulega skróceniu, gdyż pozyskane unity implantowane są tą samą techniką, która posłużyła do ich pobrania – pod ciśnieniem. Wykorzystane pneumatyczne głowice „wstrzeliwują” przeszczepy w mikronacięcia wykonane wcześniej w skórze. Zabieg umożliwia przeniesienie z obszaru dawczego włosów genetycznie zaprogramowanych do przejścia pełnej liczby cyklów wzrostu dzięki czemu zabieg staje się wolny od ryzyka odrzucenia przeszczepu.

Komfort i skuteczność

Urządzenie SAFER automatyzuje najistotniejsze funkcje zabiegu, pozwalając lekarzowi w pełni skoncentrować się na aspektach estetycznych przeszczepu włosów. Pacjent korzysta ze skróconego czasu procedury zabiegowej, gdy poddany jedynie lokalnemu znieczuleniu. Przeszczep włosów z wykorzystaniem S.A.F.E.R. jest najbardziej korzystną metodą dla pacjenta z powodu obniżenia ryzyka oraz inwazyjności. Charakteryzuje się o wiele krótszym w porównaniu z innymi metodami czasu rekonwalescencji, jak również nie pozostawia widocznych blizn. Zabiegi wykonane technologią S.A.F.E.R. nie wymagają hospitalizacji. W zależności od rodzaju fryzury ślady po zabiegu znikną od 7 do 21 dni.

S.A.F.E.R. uzyskał aprobatę FDA (w USA oferowany jest pod marką Neo- Graft) i obecnie wykorzystywany jest przez wiodące ośrodki. przeszczepów włosów na całym świecie.

 

Korzyści wynikające z zastosowania technologii S.A.F.E.R. :

  • krótki czas rekonwalescencji,
  • brak blizn pozabiegowych na głowie,
  • zminimalizowane ryzyko uszkodzenia pobranego mieszka włosowego,
  • mała inwazyjność,
  • szybki powrót do pracy/sportu w ciągu paru dni,
  • trwałe rezultaty.
fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję