Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Urologia

Ocena i zaliczenie do wyżej opisanego leczenia odbywa się w trakcie urologicznej wizyty konsultacyjnej, obejmującej badanie wstępne i ustalenie procedur diagnostycznych koniecznych dla właściwej kwalifikacji do zabiegu. Zabiegi laserowe są precyzyjne i obarczone mniejszym ryzykiem, w stosunku do zabiegów tradycyjnych.

W większości wyżej wymienione zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem mało inwazyjnych technik laserowych przy zastosowaniu lasera CO2 i innych typów urządzeń laserowych.

Poza leczeniem zabiegowym realizuję konsultacje oraz leczenie innych schorzeń układu moczowo-płciowego, które poprzedzone muszą być niezbędną diagnostyką: diagnostyka USG (i inne metody diagnostyki obrazowej) oraz badania laboratoryjne.

Schorzenia te obejmują następujące jednostki chorobowe:

fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję