Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Vitaspheres – C – Zabieg dla cer zmęczonych, pozbawionych blasku

PIĘKNO W CZYSTEJ POSTACI

ZABIEG DEDYKOWANY DLA CER ZMĘCZONYCH, POZBAWIONYCH BLASKU

111

Opóźnianie procesu starzenia się skóry, przyspieszanego różnymi uwarunkowaniami środowiskowymi (promieniowanie UV, itd.), stanowi jedno z największych wyzwań dla nauki kosmetycznej. Proces ten nasila utlenianie się komórek skóry. Osłabia ich działanie i niesie ze sobą powstawanie typowych oznak starzenia się: zmarszczki, utratę napięcia i jędrności, zwiotczenie, itd.

Do procesu utleniania przyczyniają się wolne rodniki, bardzo reaktywne molekuły, które ingerują w naturalne procesy, zakłócając je i spowalniając oraz powodując obumieranie komórek. Opóźnianie działania wolnych rodników pomaga spowolnić proces starzenia.

Natura posiada szereg molekuł dla ochrony żywej tkanki przed uszkodzeniami, które mogą powodować

wolne rodniki. Jedną z takich substancji o bardzo skutecznym działaniu jest witamina C.

Pielęgnacja z witaminą C – prawdziwa „bomba” witaminy C w różnych jej formach: kwasu L-askorbinowego i fosforanu magnezowo-askorbylowego (MAP – „prowitamina C”) oraz AHA, których źródłem jest dzika róża, wyciąg i olejek aromatyczny z pomarańczy, flawonoidy.

Zabiegi idealne dla mieszkańców miast. Neutralizują wolne rodniki i zwalczają fotostarzenie. Dają biologiczną foto-ochronę przed promieniowaniem UV. Stymulują odnowę komórkową. Rozjaśniają skórę oraz nadają jej zdrowy, świeży i pełen blasku wygląd.

Cele:

Seria Witasfery C oparta jest na wielorakich właściwościach witaminy C. Zapewnia kurację zapobiegającą utlenianiu się komórek, a skórze jędrny i „pełny” wygląd.

Składniki:

Wyciąg z pomarańczy, Fosforan askorbylu magnezowego (MAP), Dzika róża.

 

fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję