Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Korekta warg sromowych

Laser MonaLisa Touch – ginekologia estetyczna – labioplastyk/laserowa korekta/plastyka warg sromowych

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonuje lekarz specjalista ginekologii i położnictwa Małgorzata Jasiek-Uzar.

Przerost i bardzo częsta współistniejąca asymetria warg sromowych jest problemem wielu kobiet. Nadmiar tkanki warg sromowych dotyczą nie tylko kwestii zdrowotnych ale i również wpływających na samopoczucie kobiety. Częste infekcje, istniejący ból przy współżyciu czy zwykłe codzienne czynności takie jak utrzymanie higieny osobistej lub uprawianie sportu. Wstyd, dyskomfort w kontaktach z partnerem, brak pewności siebie spowodowane mogą być zmianami natury intymnej. Przerost warg sromowych, asymetria może być wrodzona jak i nabyta, może dotyczyć młodych dziewcząt jak i dojrzałych kobiet.

Więcej informacji na stronie:
www.ginekologia-estetyczna-szczecin.pl

Korzyści wynikające z zabiegu MonaLisa Touch:

  • metoda jest małoinwazyjnazyjna,
  • zabieg nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji,
  • zabieg jest bezbolesny,
  • niskie ryzyko powikłań po zabiegu.

Przbieg zabiegu

Laser MonaLisa Touch umożliwia dowolne modelowanie warg sromowych mniejszych lub większych w sposób małoinwazyjny i niosący za sobą krótki okres rekonwalescencji. Zabieg wykonywany jest przy użyciu specjalnej końcówki lasera która bezpośrednio oddziałuje na wargi sromowe mniejsze usuwając zbędną część tkanki. Dodatkowo laser stymuluje koagulację tkanki, dzięki czemu nie występuje krwawienie tym samym ryzyko powstania blizny pozabiegowej jest minimalnie. Bezpośrednio po zabiegu pacjentka może wrócić do codziennych czynności.

fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję