Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Laserowe usuwanie tatuażu PicoSure

Laser PicoSure, jak zgodnie przyznają eksperci medycyny estetycznej jest milowym krokiem dla tej dziedziny – zapewnia pacjentowi pełne bezpieczeństwo przed poparzeniami, komfort w trakcie zabiegu, a co najważniejsze świetne efekty.

Mechanizm działania PicoSure

PicoSure jest najnowocześniejszym urządzeniem, które śmiało może zyskać miano lasera nowej ery. Poraz pierwszy zastosowano w nim nowatorską i całkowicie unikalną technologię najkrótszej wiązki laserowej liczonej w pikosekundach. Tak krótka wiązka światła laserowego umożliwia przeprowadzanie zabiegów szybko, niemal bezboleśnie. Zabieg ten cechuje się ogromną skutecznością a czas rekonwalescencji skraca do absolutnego minimum.

Efekty po użyciu lasera PicoSure

Po zabiegu usunięcia tatuażu przy użyciu lasera PicoSure możecie Państwo spodziewać się wyjątkowego efektu. Tatuaż bez względu na jego wielkość, wiek i kolorystykę w zauważalny sposób zaczyna znikać pozostawiając tylko na krótki czas jaśniejszą plamę na skórze, której koloryt jednak stopniowo wyrównuje się do naturalnego kolorytu skóry.

Ilość zabiegów potrzebnych dla uzyskania satysfakcjonującego efektu uzależniona jest od wielkości tatuażu oraz ilości pigmentu znajdującego się pod skórą.

Ilość koniecznych wizyt w celu usunięcia tatuażu możemy ustalić dopiero po wstępnym wywiadzie medycznym. Ilość ta zależna jest między innymi od głębokości tatuażu, jego wieku, ilości i rodzaju zastosowanych barwników. Na ogół jednak dla osiągnięcia oczekiwanego przez Pacjenta efektu wystarcza od trzech do sześciu sesji.

Warto jednak pamiętać, że w dotychczasowych metodach usuwania tatuaży występowała konieczność powtórzenia zabiegu nawet do kilkunastu razy. Natomiast w przypadku tatuaży kolorowych efekt całkowitego jego usunięcia bez pozostawienia blizn był w zasadzie niemożliwy.

picosure_01

picosure_02

picosure_03

picosure_04

Wskazania

  • Usuwanie tatuażu;
  • Usuwanie makijażu permanentnego;
  • Redukcja blizn;
  • Usuwanie rozstępów;
  • Leczenie melazmy i przebarwień;
fb medycyna estetyczna Szczecin instagram medycyna estetyczna Szczecin twitter yt medycyna estetyczna Szczecin
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję