Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Depilacja laserowa

Jestem zainteresowana depilacją laserową. Czy wystarczy jeden zabieg, aby pozbyć się owłosienia? Mam 28 lat. Chodzi mi również o miejsca intymne. I jeszcze chciałam zapytać się czy można wydepilować włoski w nosie i uszach ( to dla mojego partnera).

Włosy człowieka przechodzą trzy fazy wzrostu: czynny proces namnażania komórek włosa i ich wzrost, bierne utrzymanie włosa w mieszku włosowym, oraz wysuwanie się włosów z mieszków włosowych i ich powolną utratę. Laser działa skutecznie tylko na mieszki włosowe znajdujące się w aktywnej fazie wzrostu. Dlatego aby pozbyć się owłosienia należy wykonać serię zabiegów, ze ściśle określoną częstotliwością, aby utrzymać najwyższą skuteczność terapii. Laseroterapię obszarów intymnych (bikini) wykonuje się zasadniczo w odstępach 4 tygodniowych. Zabiegi należy wykonywać systematycznie, a liczba zalecanych zabiegów jest ustalana indywidualnie: wiąże się z kolorem skóry (fototypem) obszaru zabiegowego oraz jakością włosa, czyli jego grubością, gęstością oraz barwą. Prawie każdy obszar ciała kwalifikuje się do zabiegu depilacji laserowej, wyjątek stanowi tu błona śluzowa: dlatego włosów w nosie nie można usuwać metodą laserową. Jedynie na obszarze bezpośrednio pod nosem można wykonać zabieg. Jeśli chodzi o uszy, zabieg można wykonać na całej powierzchni małżowiny usznej. Wykorzystuje się do tego głowicę z mniejszą optyką, przystosowaną do małych obszarów zabiegowych.

G+ fb instagram twitter yt
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję