Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Łuszczyca

Mój mąż ma 52 lata. Od lat walczy z łuszczycą. Nie jest aż tak bardzo rozległa. Pojawia się na kolanach i łokciach, rzadziej na szyi. Czy lampy Triwings są skuteczną metodą, aby pozbyć się tej choroby? Być może są inne zabiegi, które pomogą z tym walczyć?

Terapia światłem LED skutkuje zwiększonym potencjałem energetycznym komórek naskórka i skóry, wpływa to na szybszą regenerację i rewitalizację. Wykwity towarzyszące łuszczycy pod wpływem lampy LED zmniejszają swoje rozmiary jak również łagodzony jest rumień im towarzyszący. Światło to działa przeciwzapalnie i kojąco. W naszym gabinecie wykorzystujemy lampę LED SMARTLUX, należy ona do grupy najmocniejszych na rynku. Terapia LED należy do leczenia uzupełniającego lub niejednokrotnie jako monoterapia. Lampa LED – Triwings również należy do bardzo dobrych i  efektywnych urządzeń. Dodatkowo możemy zaproponować Panu karboksyterapię. Wykorzystywany przy zabiegu dwutlenek węgla wpływa na poprawę mikrokrążenia, w związku z czym lepsze odżywienie i dotlenienie komórek skóry. Dzięki temu łagodzimy objawy łuszczycy.

G+ fb instagram twitter yt
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję