Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Nadmiar tkanki tłuszczowej

Mam problem z nadmiarem tkanki tłuszczowej na udach oraz skórkę pomarańczową. Jak skutecznie pozbyć się tego problemu? Czy uda mi się go pozbyć jeszcze przed latem?

Wiosna to idealny, ale również i ostatni moment, by przygotować ciało na lato, „Nieestetyczne rozłożenie tkanki tłuszczowej” oraz zmiany patologiczne o charakterze obrzękowo – włóknistym występujące w obrębie tkanki łącznej podskórnej ud czy pośladków, to częste problemy z jakimi zmaga się większość kobiet. Pomocne są tu zabiegi, które poprawiają mikrokrążenie, jednocześnie rozbijają skupiska komórek tłuszczowych oraz pomagają usunąć ich zawartość przez naturalne procesy metaboliczne przebiegające w organizmie. Exilis oraz Kryolipo to zabiegi, które sprostają temu zadaniu i pomogą rozwiązać problem (szczególnie w obszarze ud). Warto też uzupełnić terapię o zabiegi karboksyterapii, mezoterapii lipolityczno – flebotonicznej czy masażu endermologicznego. Odpowiednio dobrane zabiegi pozwolą rozprawić się z komórkami tłuszczowymi oraz cellulitem, dotlenią, odżywią i poprawią ukrwienie skóry. Proponowane zabiegi to przykład wielopoziomowego oddziaływania na tkanki, będącego podstawą sukcesu kształtowania pięknej sylwetki ciała.

G+ fb instagram twitter yt
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję