Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Nadmierne pocenie

Jestem osobą pełniącą wyższe stanowisko. Moim problemem jest nadmierne pocenie podczas spotkań biznesowych. Nie potrafię tego opanować, a wynika to z wielkiego stresu. Po takich spotkaniach mogę dosłownie wyciskać koszulkę. Nie pomagają dezodoranty, talki i inne środki kosmetyczne. Co mam zrobić?

Kłopot z nadpotliwością jest wstydliwym problemem w codziennym życiu. Przede wszystkim przez trudne do ukrycia mokre plamy na ubraniu. W przypadku nadpotliwości pach, dłoni oraz stóp wykorzystywane jest leczenie z użyciem toksyny botulinowej. Po podaniu niewielkiej dawki dochodzi do blokady działania nerwów, które pobudzają gruczoły potowe. To zapobiega wydzielaniu przez nie potu. Dodatkowowym zabiegiem wykorzystywanym w nadpotliwości okolicy pach jest procedura z użyciem lasera (AccuSculpt). Jego działanie termicznie uszkadza nieodwracalnie gruczoły potowe, dając ulgę w uporczywym problemie. Jednakże zdolności regeneracyjne naszego organizmu powodują, że terapie te mają określony czas działania, z tego względu należą do zabiegów powtarzalnych.

G+ fb instagram twitter yt
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję