Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Problem łysienia

Coraz częściej przeszkadza mi problem łysienia, dlatego jestem zdecydowany na przeszczep włosów metodą SAFER. Chciałbym się dowiedzieć na jak długi okres rekonwalescencji powinienem się przygotować, oraz czy zabieg jest bolesny?

Metoda przeszczepu włosów SAFER opiera się na wysokiej skuteczności, a małoinwazyjności zabiegu. Dzięki wspomaganej podciśnieniowo ekstrakcji i implantacji pojedynczych mieszków włosowych uszkodzona powierzchnia skóry jest minimalna w porównaniu do innych metod. Skraca to czas rekonwalescencji, wyklucza ryzyko powstania blizn oraz przyspiesza powrót do codziennych czynności, nawet już po tygodniu od zabiegu. Dodatkowo automatyzacja transplantacji pozwala skupić się na estetycznym efekcie końcowym. Bezpośrednio po zabiegu jak i w późniejszych dniach można założyć nakrycie głowy, aby czuć się swobodnie i uniknąć dyskomfortu w miejscach publicznych. Samopoczucie pacjenta podczas zabiegu jest dla nas niezwykle ważne, dlatego przeszczep wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, co czyni go prawie bezbolesnym.

fb medycyna estetyczna instagram twitter yt
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję