Wyślij wiadomość
[contact-form-7 404 "Not Found"]
lub Zadzwoń

+48 504-948-320
+48 504-948-315
+48 91 434-42-64

Zmiany naczyniowe

Panie Doktorze, na moim nosie oraz udach pojawiły się liczne „pajączki”. Czy jest skuteczna metoda na pozbycie się ich? Jak spośród dostępnych na rynku gabinetów wybrać sprawdzone i bezpieczne miejsce do przeprowadzenia zabiegu usunięcia szpecących „pajączków”?

Skuteczną i bezpieczną metodą na zmiany naczyniowe jest laseroterapia. Dostępne na rynku urządzenia różnią się między sobą długością fali oraz energią emisji promieniowania. Ważne jest, aby wybierać gabinety posiadające urządzenia z odpowiednimi certyfikatami bezpieczeństwa. Istotny jest także wybór specjalisty. Lasery stosowane do zamykania rozszerzonych naczyń generują bardzo wysoką energię, osoba wykonująca zabieg powinna być przeszkolona, ponieważ nieumiejętne przeprowadzenie zabiegu może spowodować miejscowe oparzenia, często gojące się z pozostawieniem blizny. Doskonałe do tego typu zmian sprawdzają się lasery  Nd: YAG (1064 nm) oraz KTP (532 nm). Emitowana długość fali posiada najwyższe powinowactwo do hemoglobiny, co jest podstawą wysokiej skuteczność zabiegu.

G+ fb instagram twitter yt
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w zakładce Ochrona Danych Osobowych. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję